Airport Hotel Aurora Star
***
Blikavöllur 2, Keflavik, 235, Iceland
Over 130,000 hotels worldwide
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od ISK 10,461
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Airport Hotel Aurora Star is a charming 3-star hotel in Keflavik.

Facilities
Airport Hotel Aurora Star is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include tennis court(s). Other services: elevator/lift and tour assistance.

Transportation/Parking facilities
Airport Hotel Aurora Star offers transportation to/from the airport for an additional fee. For guest convenience, parking is offered at no extra cost.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Airport Hotel Aurora Star je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Reykjavik, Iceland (KEF-Keflavik Intl.) - 1,028 f
  • Reykjavik, Iceland (RKV-Reykjavik Domestic) - 22.97 mi
  Muzea
  • National Museum of Iceland - 22.86 mi
  • Reykjavik Art Museum: Kjarvalsstadir - 23.70 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==